Olomouc OMEGA 50+
Datum: Sobota 6.ledna 2024
Prezentace: 8,15 - 8,45 hodin
Prosím o dochvilnost!!! Musíme začínat v 9,00 hodin!
Kategoriový turnaj !!! Hráči hrají podle ratingu v jednotlivých kategoriích Kategorie OPEN (rating 8) Kategorie MEDIUM (rating 6-7) Kategorie JAŠEK CUP (rating 1-5)
Po dohodě pořadatelů budou kategorie OPEN a MEDIUM spojené ve skupinách, pokud bude málo hráčů. V konečném hodnocení budou obě kategorie vyhodnoceny zvlášť.
Místo: Centrum sportu a zdraví OMEGA Krytá hala Olomouc (4 kurty, modrý koberec) Legionářská 1299
Startovné: 700,- Kč
ve startovném pronájem haly, oběd, poháry+věcné ceny, míče vstup do tzv.mokré zóny (vířivka, sauna, bazénky)
Maximální počet hráčů: 32
Okruh: Senior´s Tour 2024
Kategorie: Dvouhra muži 50+
Hrací systém turnaje: Zápasy ve skupinách na 1 set, první 2 hráči postupují do finále, ostatní hrají turnaje útěchy. Hrací systém stejný ve všech kategoriích.
Míče: Dunlop Fort all court
Vítěz turnaje r.2023: Krajčír Cyril (Mor.Sv.Ján) Michel Miloš (Bytča) Handlíř Petr (Brno)
Srdečně zvou pořadatelé: Jan Nahodil Milan Bílek |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Přehled turnajů
ATP Valašska |
Žádné turnaje |
ATP Valašska OPEN
Žádní hráči |
Senior 50+
Žádní hráči |
Cibula Cup
Žádní hráči |
MEDIUM ATP Cup (R. 6-7)
Žádní hráči |
Senior's Tour Open
1. Machala Dušan | 126 |
2. Zrnčìk Patrik | 125 |
3. Oškrobaný Anton | 118 |
4. Kykrych Radomír | 106 |
5. Borunský Pavel | 102 |
6. Michel Miloš | 102 |
7. Petružela Miroslav | 99 |
8. Komínek Martin | 99 |
9. Zapletal Libor | 90 |
10. Sojka Luboš | 83 |
Jašek Cup (R. 1-5)
1. Zapletal Libor | 90 |
2. Krajčír Cyril | 69 |
3. Kučera Tomáš | 54 |
4. Šido František | 48 |
5. Bílek Milan | 41 |
6. Koch František | 30 |
7. Fluss Libor | 26 |
8. Pastyřík Petr | 14 |
9. Jurásek Libor | 14 |
10. Dawidek Robert | 14 |
Senior's Tour 60+
1. Borunský Pavel | 102 |
2. Petružela Miroslav | 99 |
3. Zapletal Libor | 90 |
4. Fiala Jiří | 82 |
5. Gažák Rostislav | 76 |
6. Strohalm Zdeněk | 75 |
7. Krajčír Cyril | 69 |
8. Táborský Josef | 67 |
9. Vrba Jiří | 66 |
10. Handlíř Petr | 52 |
MEDIUM Cup (R. 6-7)
1. Kykrych Radomír | 106 |
2. Fiala Jiří | 82 |
3. Strohalm Zdeněk | 75 |
4. Neubauer Jan | 57 |
5. Schober Roman | 48 |
6. Remiáš Pavel | 45 |
7. Tropek Jozef | 28 |
8. Koňařík Martin | 26 |
9. Ftáček Jozef | 24 |
10. Borunský Přemysl | 20 |