OMEGA Olomouc Cup 2019

 

Kategorie Senior´s Tour     

Turnaje  se zúčastnilo 25  tenistů !

 

Termín:   5.ledna 2019

Kategorie:   dvouhra muži 50+           

Místo:     Tenisové sportovní centrum OMEGA v Olomouci 

  (4 kurty, modrý koberec)

 

V překrásném sportovním centru OMEGA se již stalo tradicí,

že otevíráme novou sezónu Senior´s Tour 50+ turnajem pod

názvem OMEGA Olomouc Cup , kterého se zúčastnilo 25 hráčů!

I letos byl turnaj pod patronací Milana Bílka, kterému ještě

jednou moc a moc děkuji. SUPER !!!

Turnaj zase splnil veškerá naše očekávání, včetně „mokré zóny“,

kterou jsme si po náročném turnaji všichni doslova vychutnali.

Celkovým vítězem 1.turnaje sezóny 2019 se stal Tono Oškrobaný

z Považské Bystrice, který v pohledném finále porazil

Petra Handlíře z Brna. Na 3.místě se umístili

Dušan MachalaDalibor Novák  , oba ze Zlína.

Vítězem turnaje útěchy se stal Luboš  Sojka z Val.Meziříčí.

Turnaj velké útěchy se nehrál.

Dalším turnajem je kategoriový turnaj Frýdlantské zimní smeče

sobotu 9.února 2019. 

Již nyní se můžete přihlašovat na web.stránkách.

                                                                                   

Hlavní pavouk turnaje:

Osmifinále:                                         

Machala            - Saturka           6/0

Remiáš              - Bílek                6/3

Michel               - Petružela         6/3      

Handlíř              - Nahodil           6/3

Novák                - Vrba                7/5

Šeda                   - Motl                6/0

Krajčír                - Gratcl              6/1

Oškrobaný        - Rolinc              7/6      

Čtvrtfinále:                  14 b.

Machala            - Remiáš            6/0

Handlíř              - Michel             6/3

Novák                - Šeda                 0/2, skreč

Oškrobaný         - Krajčír             6/1      

Semifinále:                  18 b.

Handlíř              - Machala          6/4

Oškrobaný         - Novák             6/4

FINÁLE:                                   22-26 b.

Oškrobaný         - Handlíř            6/3

                                                                                  

Turnaj velké útěchy   (o 9.-16.místo):

Turnaj se pro nedostatek času nehrál !!!

Všichni poražení hráči v osmifinále získali 10 b.     

               

Turnaj malé útěchy   (o 17.-25.místo):

Čtvrtfinále:                    3 b.

Fiala                 - Pavlenko           6/2

Křen                 - Bartoněk           6/2

Zapletal            - Matušinec        7/6

Sojka                 - Dohnal              6/2

Semifinále:                    4 b.

Fiala                  - Křen                  6/1

Sojka                - Zapletal            6/2

Finále:                            5-6 b.

Sojka                - Fiala                  6/4

 

Prémiové body v turnaji:

Oškrobaný A.(4 b.), Šeda Z., Krajčír C.,

Remiáš P., Rolinc M., Novák D.,

a Sojka L. (2 b.), Handlíř P.a Michel M. (1 b.)

 

                Zapsal:   Nahodil J., ředitel turnaje