Výsledky závěrečného turnaje

MASTERS 50+

 

 

Kategorie OPEN:       Turnaje se zúčastnilo  12 tenistů 50+

 

Kategorie Jašek Cup(rating 1-5)

    Turnaje se zúčastnilo    8 tenistů 50+

 

 

 

Termín:    8.prosince  2018       

 

Místo:      Tenisová hala ve Zlíně na Vršavě

 

 

 

Celkovým vítězem závěrečného turnaje MASTERS v kategorii OPEN (50+)

se stal po výborném výkonu Dušan Machala ze Zlína, který ve finále

porazil Dalibora Nováka  ze Zlína. Na 3.místě  se umístil

Miloš Michel z Bytče. Celkovým vítězem turnaje MASTERS

v kategorii Jašek Cup s ratingem 1-5 se stal Luboš Sojka  z Val.Meziříčí,

který ve finále porazil Karla Křena  z Luhačovic.

 

3.místo v turnaji vybojovali Lubo Turza z Ilavy.

 

 

 

Výsledky kategorie OPEN 50+:           Výsledky kategorie Jašek Cup  50+: 

 

Osmifinále:                                              Čtvrtfinále:

 

 Oškrobaný A.   - Remiáš P.     6/3        Sojka L.        - Krajčír C.        6/3

 

 Táborský P.     - Saturka P.       7/5       Koch Fr.     - Dobrotka M.    6/0                  

 

 Fiala J.           - Matušinec L.   6/1       Turza Lub.   - Zapletali Lib.   6/2

 

 Novák D.       - Friedrich M.    6/1       Křen K.          - Dvořák P.       6/0

 

 

 

Čtvrtfinále:                                             Semifinále:    

 

Machala D.   - Oškrobaný A.  7/6        Sojka L.        - Koch Fr.          6/1

 

Michel M.     - Táborský J.     7/6         Křen K.         - Turza Lub.      6/3

 

Fiala J.           - Nahodil J.       7/5                  

 

Novák D.      - Petružela M.   6/2          Finále:             36-30 b.         

 

                                                                  Sojka L.       - Křen K.         6/4

 

Semifinále:                                                                           

 

Machala D.  - Michel M.        6/2         Zápas o 3.místo:   28-29 b.

 

Novák D.      - Fiala J.              6/2         Turza Lub.    - Koch Fr.       6/1

 

                                                                      

 

Finále:            62 – 54 b.                        Turnaj útěchy:   (o 5.-7.místo)  

 

Machala D.   – Novák D.     6/4          Semifinále:    

 

                                                                 Krajčír C.   - Dobrotka M.  6/2  

 

Zápas o 3.místo:   48-50 b.                  Zapletal Lib.  - Dvořák P.   6/1

 

Michel M.    - Fiala J.           10/8         Finále:             24-22 b.

 

                                                                 Krajčír C.  - Zapletal Lib.    6/3                                                                                         

 

Turnaj útěchy:  (o 5.-8.místo)              Zápas o 7.místo:        20-21 b.                     

 

Semifinále:     38 b.                               Dvořák P.  - Dobrotka M.  6/4

 

Oškrobaný A. - Táborský J.     skreč               

 

Petružela M.  - Nahodil J.       skreč               

 

Finále:            42-40 b.                                 

 

Oškrobaný A.  - Petružela M.    6/4                  

 

                                                                     

 

Turnaj malé útěchy:   (o 9.-12.místo)

 

Semifinále:    

 

Remiáš P.      - Saturka P.       6/4           Prémiové body v turnaji MASTERS:

 

Friedrich M. - Matušinec L.   7/6         Sojka L. (4 b.), Novák D., Oškrobaný A.

 

Finále:            36-34 b.                           a Fiala J. (po 2 b.)

 

Remiáš P.      - Friedrich M.    6/1

 

 

 

Zápas o 9.místo:        32-33 b.              Zpracoval:  Nahodil Jan, ředitel turnaje

 

Matušinec L. - Saturka P.       6/3