Závěrečný turnaj MASTERS,

kategorie MEDIUM+OPEN

 

Hrací den turnaje:

31.srpna 2019

8,30 hodin

 

Místo:

Tenisový areál

TOPAS Club

Brumov-Bylnice

(4 kurty, antuka)

 

Podmínky účasti:

Do závěrečného finálového

turnaje MASTERS MEDIUM+OPEN 2019  

se kvalifikovalo

nejlepších 12 hráčů kategorie

OPEN+MEDIUM na základě

bodování, přičemž se hráčům

započítaly nejlepší výsledky

 z 5 turnajů+turnaj ve čtyřhře!

Hráči budou hrát finálový turnaj

vyřazovacím způsobem

na základě nasazení.

Finále určí celkového vítěze

závěrečného turnaje MASTERS,

kategorie MEDIUM+OPEN 2019!

Hráči vyřazeni ve čtvrtfinále

a osmifinále sehrají turnaj útěchy!                  

Všechny zápasy MASTERS

se hrají na 2 vítězné sady!

(od stavu 2/2 na gamy)

Při stavu 1:1 na sety, se hraje

rozhodující set

tzv.supertiebreakem

(do 10 vítězných míčků).

 

Pořadí 12 hráčů MASTERS: 

  1.Plášek Martin  

  2.Machara Jiří

  3.Hořák Radek

  4.Kostka Jan

  5.Kačáni Martin

  6.Oškrobaný Anton

  7.Nevrlka Pavel

  8.Psota Ladislav

  9.Malota Kamil

10.Nahodil Jan

11.Zagora Anton

12.Juříček Miloš

 

  

Náhradníci:

Barták Petr

Vitasek Petr 

 

 

Body v MASTERS:

Celkový vítěz MASTERS:     52 b.

Poražený finalista:              44 b.

Poražení semifinalisté:      36 b.

Vítěz turnaje velké útěchy:             32 b.

Poražený finalista velké útěchy:    30  b.

Poražení v SF velké útěchy:             28  b.

 

POZOR:

Závěrečný turnaj

MASTERS se hraje

v Brumově na

TOPAS Clubu!!!

 

Body, získané v MASTERS,

se připočítávají k

celkovému počtu

bodů, které hráč získal

z 5 nejlépe bodovaných

turnajů v sezóně + turnaj

ve čtyřhře, a po sečtení

se určí

celkový vítěz XXVIII.ročníku

ATP Valašska OPEN 2019!

 

Startovné:

300,- Kč  

Startovné  zahrnuje

pronájem kurtů,

pohár pro vítěze,

míče,  kávičku

a věcné ceny!

Limit: 12
Úroveň: ATP Valašska OPEN

Přihláška

Jméno:
Přijmení:
Titul:
Telefon:
Email:
Město:
Narozen:

Odhláška

Jméno:
Přijmení:
Tel/Mail:

Přihlášení hráči (12)

JménoBody
1. Plášek Martin0
2. Machara Jiří0
3. Hořák Radek0
4. Kostka Jan0
5. Kačáni Martin0
6. Oškrobaný Anton ATP0
7. Nevrlka Pavel0
8. Psota Ladislav0
9. Malota Kamil ATP0
10. Nahodil Jan ATP0
11. Zagora Anton0
12. Juříček Miloš0

Náhradníci (3)

JménoBody
13. Barták Peter0
14. Vitasek Petr0
15. Pastorek Marian0